Menu

NOC DIVADEL 2022

X. ročník NOCi DIVADEL se povedl. Diváky jsme představením Spejbl a město hříchu, doufáme :-), potěšili.
Některé jsme přivítali v zákulisí a nakonec přibylo mnoho společných fotek do rodinných alb.
I my jme si pár z Vás vyfotili. Chacháááá! Děkujeme Vám za krásnou letošní NOC!


X. ROČNÍK NOCI DIVADEL má tentokrát téma HRDINOVÉ.

My máme v souboru hrdinů několik. Ale přinejmenším dva jsou skutečně legendární. O hrdinství Josefa Spejbla se vyprávějí celé příběhy. Ságy! … samozřejmě především na rodičovských schůzkách…
A o hrdinství jeho synka Hurvínka nemůže být pochyb. Těch zachráněných princezen, těch přemožených draků, mědvědů, čertů a další havěti. Těch poznámek ve škole! A vše ten malý chlapec vydržel! Hrdina!

Zkrátka. Nejen v naší zemi, ale i v řadě dalších vědí všechny děti, že Hurvínek je hrdina! A všichni pedagogičtí pracovníci jsou přesvědčeni, že hrdinou je Spejbl.

My ale myslíme i na ostatní dospělé diváky. Na ty, kteří již zapomněli, jaký hrdinský potenciál S+H představují a potřebují si paměť obnovit a samozřejmě stejně tak na ty, kteří mají Spejbla s Hurvínkem prostě rádi.
Připravili jsme pro ně výjimečný kousek. Temnou podívanou pro dospělé – noir muzikál Spejbl a město hříchu.
V sobotu 19. listopadu v 16:30 hodin.

Příběh je vhodný pro dospělé diváky a mládež 12+!

Temnější atmosféra, detektivní zápletka, děsivé zpěvy a tance, při kterých by se i v loutkách krve dořezal. Po městě obchází vrah a Spejbl by měl být jedním z těch, kdo ho ještě dnes chytnou, jenže, kam se to vlastně poděl Hurvínek? Jaký hřích tíží Josefa Spejbla a jaké záhady a tajemství ukrývá Hurvínek? Odpověď je utkaná z přediva groteskně cynických černobílých detektivek čtyřicátých let dvacátého století.

Pro výjimečné představení nabízíme výjimečné bonusy. Tři skupiny diváků si budou moci navíc prohlédnou naše zákulisí. Před představením, o přestávce a po představení. Uvidí zblízka nejen lipové herce a jejich lidské průvodce, ale i vodičskou lávku a další zajímavosti běžně skryté.
Pro návštěvu zákulisí je ale třeba se předem (a hlavně včas!) registrovat v naší pokladně. Stačí i telefonicky. Zákulisí prostě není nafukovací… a míst je celkem pouze 36!

Vedle návštěvy zákulisí máte při letošní noci divadel další z výhod, které běžně nenabízíme.
Jak vidíte, pan Spejbl už ladí svou “Flexaretu”, protože při návštěvě Noci divadel v Divadle S+H budete mít možnost vyfotit se po představení s Hurvínkem. Takže foťák nebo mobil s sebou! Chachááá!!! 📸