Menu

Léto si užijeme

Festival DejvícePraze 5. září 2021 skončil.

Na letní scéně nám bylo dobře! Děkujeme!

☼ ☁ ☂ Veškeré aktuální změny programu najdete na našem facebooku. ☔

Divadlo Spejbla a Hurvínka na letní scéně! Dobrá zpráva! Od 19. června až do 5. září pro Vás hrajeme na “Letní scéně” v Praze 6. Na zahradě hotelu International vyrostla přes léto divadelní scéna, na které Vám hrajeme nejen náš dětský repertoár, ale i představení pro dospělé. V téže zahradě je navíc k vidění i naše miminí představení pro nejmenší diváky.

Vstupenky pouze v síti Ticketportal a nebo v pokladně letní scény v hotelu.

Na letní scéně nebudeme sami. Vedle nás tu vystupuje i Dejvické divadlo, Divadlo Semafor a Divadlo Na Fidlovačce. Zajít si tam ale budete moci i na koncert nebo do kina. A samozřejmě se v letním počasí budete moci občerstvit v hotelové restauraci. Zkrátka, léto si užijeme! Chachááá!!!

Pomáháme!
Zakoupením vstupenky pomůžete!

Festival DejVícePraze je nový projekt Nadačního fondu maléDivy a partnerů, který Vám přinese radost a zážitek z venkovní divadelní a hudební produkce.
Část výtěžku ze sbírky poputuje na podporu týmu podpůrné (paliativní) péče dětských pacientů FN Motol, který se ročně postará o přibližně 200 dětí. Projekt je připraven ve spolupráci s MUDr. Lucií Hrdličkovou.

#HotelInternationalPrague #Praha6  #Praha #DEJVÍCEPRAZE DejvícePraze

Program Dejvicepraze