Hrajte si

Praha 6

Hurvínku poslyš...

Hurvínku poslyš...Živá četba z knihy Hurvínkův rok.
Chcete-li najít trochu klidu a dostat se do úplně jiné atmosféry. Pokud se chcete zastavit, ale ne zabrzdit, nervy pohladit a ne pocuchat pusťte si "Slow radio". Živý ptačí zpěv z jižních Čech. Na více než rok vybíraném místě jsou stabilně umístěné dva mikrofony, které přenášejí zvuk od břehu jihočeského rybníka přímo do Vašich reproduktorů. Nádhera, odpočinek, relaxace. Nicméně, jako oživení, i toto vysílání potřebuje sem tam kulturní vložku. A kdo jiný může doplnit přírodní vysílání lépe, než ten, kdo přímo z ní vyšel. Nebo pošel jak dodává Hurvínek. Ano, naši dva lipoví muži! S+H jsou Ti praví!

Již před rokem vzali Martina Kláska přímo na místo, k jihočeskému rybníku. Aby se tam jejich milé hlasy mísily přímo s živým ptačím zpěvem.

V dnešní době se cestování nedoporučuje, ale ptáci nadále zpívají a naši hrdinové se nedají rouškou zastavit. Proto pánové ze "Slow radia" namontovali mikrofon přímo u nás v divadle a zvuk z Divadla S+H se živě smísí se jihočeským ptačím zpěvem.
Martin Klásek se Spejblem a Hurvínkem čtou

slow radio program
Vždy v úterý a ve čtvrtek ve 13:00 hodin vás čeká čtení Martina Kláska nebo Ondřeje Lážnovského. Půjde o čtení na pokračování z knihy "Hurvínkův rok" a tak je jasné, že vedle vypravěče zazní i hlasy Spejbla s Hurvínkem. Navíc Vás sem tam v podvečer čeká sólové vystoupení některého ze známých českých zpěváků! To pod názvem "Večerní ševelení u Spejblů". Tak v úterý a ve čtvrtek ve 13:00 hodin "Hurvínku poslyš..."! Nalaďte slow radio  Ale můžete ho naladit i hned teď! Chachááá!


Pěkný článek o četbě  se Spejblem a Hurvínkem vyšel i na TECHNETu.