Hrajte si

Praha 6

Koncert pro největšího a nejmenšího Čecha

4TET a Karel IV. a HurvínekI.Před sedmi sty lety 14. května 1316, se narodil jedenáctý český král Karel IV., jehož světový věhlas není třeba připomínat.
2. května 1926, před devadesáti lety, se narodil miláček čtyř generací dětí i dospělých Hurvínek, který si získal své příznivce doma i v zahraničí

K poctě obou jubilantů pořádá Divadlo S+H ve spolupráci s Hlavním městem Prahou a pod záštitou pana radního Jana Wolfa

KONCERT PRO NEJVĚTŠÍHO ČECHA KARLA IV.
A NEJMENŠÍHO ČECHA HURVÍNKA PRVNÍHO

Koná se v den Hurvínkových devadesátin  2. května v 19. hodin v karlínském FORU

2. května 2016 v 19:00 hodin  - FORUM KARLÍN

  Pernerova 51, Praha 8 

 Tímto slavnostním večerem chceme oslovit diváky bez rozdílu věku, napříč generacemi, oslavit s nimi dva výjimečné Čechy a humornou formou připomenout význam jubilujícího Karla IV.
K oslavě přizvalo Divadlo S + H své přátele - vokální seskupení 4TET.
Jiří Korn, David Uličník, Jiří Škorpík a Dušan Kollár.
Jejich strhující show, umělecká dokonalost, zpěv s ojedinělou harmonií, originalitou a inteligentním humorem se skvěle doplňuje s typickým humorem Hurvínka a spol. Ti budou propojovat koncert nejen jejich typickými dialogy, ale i pěveckým vystoupením a hudební exhibicí. Navíc ještě vystoupí třicetičlenný dětský pěvecký sbor ZŠ Vratislavova.

Koncert bude snímat hlavní mediální partner Česká televize.

Část výtěžku ze vstupného chceme prostřednictvím Magistrátu věnovat na výrobu nových zvonů pro kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv.Karla Velikého v Praze na Karlově. Tyto zvony jsou určeny jako dar k sedmistému výročí narození Karla IV.

Zde najdete VIDEOPOZVÁNKU

Koncert se opravdu povedl! Podívejte se na pár fotografií, jak ve Foru Karlín od rána rostla scéna, včetně obří LED obrazovky, jak na scénu dorazil i Karel IV. z muzea Grévin, jak vypadaly zkoušky famózního 4TETu i samotný koncert. Těšíme se na přenos ČT! Chachááá!!!
Fotografie z příprav najdete ZDE »» a přímo z koncertu  ZDE »»
Koncert měl nádhernou atmosféru, kterou snad i vy uvidíte z televizního záznamu, který hlavní mediální partner - Česká televize, připravuje. Na atmosféře se podepsalo i příjemné a profesionální prostředí ve Foru Karlín. Hurvínek hrál po celém světě, na scénách a v sálech dokonce i větších než je ten v Karlínském Foru. Proto dokážeme ocenit přijetí kterého se nám v Karlíně dostalo. O již proslavené akustice sálu nemluvě. Děkujeme!
ceny vstupenek    

AKREDITACE PRO NOVINÁŘE

po přihlášení na naší pokladně
a zadání kontaktních údajů
máte nárok na 1 lístek zdarma.

POKLADNA
+420 224 316 784 / 607 911 458
( v pokladních hodinách )